Navazuje na Rozuzlení patové situace.
„To jsem já, Ginny,“ ozvalo se za dveřmi po krátké sekvenci zaklepání.
Hermioně se sevřely vnitřnosti. Došlo na lámání chleba, švagrová jí jde vyčinit, že opouští jejího bratra, že přece ona byla vždycky ta s patentem na rozum, tak ať se chová rozumně a nerozbíjí rodinu.
Jen s velkým přemáháním otevřela dveře.
„Chci odejít od Harryho,“ vydechla Ginny a padla Hermioně do náručí. Nehybně stály mezi dveřmi jako sousoší ztracenosti.
Ginny si všimla napůl zabaleného kufru.
„Ty někam odjíždíš?“
Hermiona hledala slova.
„Opouštím Rona. Nejsem s ním šťastná.“
Ginny ji sestersky vzala za ruku. V očích se jí zračilo pochopení.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Takže jsou na jedné lodi. To
KattyV
Takže jsou na jedné lodi. To se to pochopení nachází snadno.
Sousoší ztracenosti je krásné
nettiex
Sousoší ztracenosti je krásné slovní spojení.
Bolí to, ale jednají správně.
Ve dvou se stejně cestuje
Kleio
Ve dvou se stejně cestuje lépe.
Je to bolavé ale i
Terda
Je to bolavé ale i pochopitelné.
A je po všem.
Esclarte
A je po všem.
No, snad se podpoří...
angie77
No, snad se podpoří...
No to jsou věci... Tak ony
Faob
No to jsou věci... Tak ony obě.
To nám to dopadlo... Drabble
Owes
To nám to dopadlo... Drabble se mi líbí.