JJJKKP.
Tahle mise stála za prd. Mossiho pokousal hmyz, takže dostal horečku a problábolil tři dny, než ho dali dohromady. Thona unesli místní banditi a záchranná výprava se změnila v krvavou řež. A já teď visím za jednu ruku z útesu a cítím, že se asi brzo pustím.
"Tyrosi, vydrž!" křikla Gwen.
Tyros cítil, že se vznáší pomocí Síly ve vzduchu. Pak začala opět nepřátelská palba a první, kdo to dostal, byla Gwen. Tyros se mírně propadl, ale Gwen ho nepustila.
"Nechte mě tu, nemá cenu, aby jsme tu všichni zařvali!"
"Podepsala-jsem-smlouvu!" drtila mezi zuby Gwen, "nenechám-tu-nikoho!"
Pokud chcete vědět, jakouže to smlouvu Gwen podepsala, byla to standardní smlouva na pronájem/zápůjčku. Stručně:
"Níže podepsaný Jedi se zavazuje, že bude o jemu svěřené klony řádně pečovat, nedopustí zbytečné riziko, a klony případně vrátí v pokud možno stejném stavu, v jakém je dostal."
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Gwen je prostě úžasná. Fakt.
Zuzka
Gwen je prostě úžasná. Fakt.
JJJKKP mi coby fandom přirůstá k srdci. Velmi.
A já bych ty klony a války
Champbacca
A já bych ty klony a války čím dál víc zakázal.
Ty máš zrovna co říkat...
Gwen
Ty máš zrovna co říkat... když ta tvoje banda nebojuje se Sithy, tak bojuje s Reapery a to, že je to celý růžový mi taky žaludek neuklidňuje
Dobřéé, tak jenom klony bysem
Champbacca
Dobřéé, tak jenom klony bysem zakázal.
Všude vlezou, strašně rychle se množí a tak vůbec.
Správně! O klony řádně
Maladi
Správně! O klony řádně pečovat, krmit, umývat, oblékat, uspokojení všech potřeb zajistit!
Krmit se umí sami. Též
Gwen
Krmit se umí sami. Též hygienu a oblékání zvládaj'... ehemmm... to ostatní... proč by vlastně na každé křižníku nemohl být bordel a bar? Když můžou harringtoňáci...
Příliš mnoho slov!
Nifredil
Drabble má 104 slov. "Podepsala-jsem-smlouvu" a "nenechám-tu-nikoho" bereme každé jako tři slova. Drabble prosím oprav dle instrukcí ve FAQ, ať můžeme udělit bodík.
N+K
Provedeno, děkuji.
Gwen
Provedeno, děkuji.
Gwen je správná kladná
Blanca
Gwen je správná kladná hrdinka :)