Členové Rady Jediů se chvatně scházeli do jednacího sálu.
Jen Mistr Yoda chyběl.
Předvolali Obi-wana.
Cítil se nesvůj.
Nebylo mu příjemné vypovídat o něčem, co se Jediům hnusí.
„Jsi si vážně jistý?“ otázal se Mistr Mace Windu.
Obi-wan nesměle přikývl, avšak nezmohl se na slovo.
„Ano či ne! Opravdu to dělal?“ přitvrdil Windu. Ještě více se zachmuřil.
„Ano,“ špitl Obi-wan. „Viděl jsem, jak ...“
Windu si položil prst na ústa: „Pssst! O tom se nemluví.“
V rozrušení nevycítil, že kdosi nezvaný poslouchá.
Malý padawan uháněl chodbami Chrámu.
Vtrhl do ložnice učedníků: „Kluci, tomu nebudete věřit,“ vypískl. „Mistr Yoda si depiluje obočí!“
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
:-))))))))))))))))))))))))))))))))
Peggy
spadla smíchy z postele
Yoda si depiluje obočí! Tak to mě zabilo :-)
Si tak čtu a najednou skoro
Viviana Stellata
Si tak čtu a najednou skoro spolknu celej hrnek. :D Tohle je moc. :D :D
Další smíchový záchvat za
Esclarte
Další smíchový záchvat za tento večer.
:D :D :D
Rebelka
chudák malý zelený :)