Tělesný trest
Rebelce a Carmen, protože jedna si o to tématem koledovala a ta druhá mě inspirovala.
Varování: Grey, Harkness a Kirk v jedné místnosti.
15+, crack
Christian ležel na břiše s rukama svázanýma, ústa zacpaná roubíkem.
Zprava se kolem něj mihly kožené kalhoty. Zaregistroval v nich blonďáka s oříškovýma očima s potutelným úsměvem. V ruce třímal jezdecký bičík.
Zleva mu výhled zastoupila nacistická uniforma. Modré oči pod brigadýrkou jen zářily. Vzduchem zasvištěl důvěrně známý zvuk důtek.
Greyovi se trochu sevřely půlky. Byl od Elleny zvyklý na ledascos, ale tohle... to bylo poněkud příliš.
„Vypadá, že mu to stačilo,“ kývl Kirk na svého parťáka.
„Myslíš?“ zeptal se trochu zklamaně Harkness. „Škoda nevyužít příležitosti,“ mrkl na něj.
Kirk se lišácky usmál.
Za dveřmi herny Ana zaslechla tlumené zavytí.
- Pro psaní komentářů se přihlaste.
Komentáře
Mooooc hezké! :-)))
Mooooc hezké! :-)))
Může mi být objasněno, co je to crack? Krom toho, že je to mimořádně nebezpečná droga?
Díky! :)
Díky! :)
Crackfic je povídka, která je vlastně spíš taková fantasmagorie, jako kdyby její autor opravdu na tom cracku byl, když to psal :) http://cs.urbandictionary.com/define.php?term=crackfic
Aha, tak přece souvislost! No
Aha, tak přece souvislost! No na cracku dlouho psát nebude, doba dožití uživatelů je prý krátká...)
A Christianovi to přeju (ačkoliv jsem TU VĚC nečetla ;))
No, TEN si to zaslouží. :D
No, TEN si to zaslouží. :D
To si piš! :D
To si piš! :D
jehehé, dobře mu tak :-)))
jehehé, dobře mu tak :-)))
Jojo, vychutnávám si ho :-)
Jojo, vychutnávám si ho :-)
:D :D :D Děkuji za věnování,
:D :D :D Děkuji za věnování, jsem ráda, že jsem si o to koledovala :). Každopádně taková kombinace osob v jedné místnosti je naprosto vražedná :D.
Tak aspoň konečně vidí, jak
Tak aspoň konečně vidí, jak je to, když je to doopravdy! Doufám, že se s ním chlapci pořádně vyřádí :-)
Pěkný. A to jsem si myslel, že na tenhle žánr nejsem ... ;-)
:D :D Rovněž děkuji. Chtěla
:D :D Rovněž děkuji.
Chtěla jsem napsat "jen do něj", ale pak jsem si to přečetla a nechci, aby mě někdo z něčeho podezíral, takže... prostějen ať si to spolu užijou (ostatně fyzické násilí jsem vůči tomu chapovi měla chu\´t uplatňovat po celou dobu koukání na film) :D:D to je geniální. Jen ho
:D to je geniální. Jen ho nešetřete!
:D Preboha...
:D Preboha...
Přiznám se, že mně by stačil Kirk a Harkness v jedný místnosti, ale pokud nechat Graye svázanýho a svýmu osudu, je to skoro stejný :D