Je strašně pozdě a nevidím na klávesnici, ale snad to bude k čtení. :)
Celý život si připadala naprosto odlišná od všech ostatních. Ve smutných chvílích viděla pozitivní závěry, naopak pokud se všichni radovali, raději se stáhla s bolestí v očích do ústraní. Chápala svět naprosto obráceně, jako by to celé byl jeden velký oxymóron.
Milovala ohlušující ticho, svítání na západě a city mrtvých. Vyžívala se v básních, které ostatním nedávaly smysl. Hledala poezii tam, kde se nenašel ani ten nejzatracenější básník.
A když stála na kraji propasti, létala vzhůru. Cítila nekonečnou volnost ptáka, vítr mezi křídly, svobodu. Jen škoda, že ostatní to tak neviděli.
I když klesala výš a stoupala hlouběji, nenašla porozumění.
„Now I do understand that you were too good for this world so you left it.“ - Hollywood Undead
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
pěkné :)
Dia
pěkné :)
Děkuji :)
Liall
Děkuji :)
Jen aby neskončila...
Faob
... jak Olga Hepnarová! Pěkně, kultivovaně, srozumitelně i vytříbeně popsána určitá osamělost jinakosti. Když není pozérským cílem, spíše si ji važme!
Ježiši, to je ale trapas,
Liall
Ježiši, to je ale trapas, řadím se ke gramatickým náckům a pak tohle... To je tak, když člověk píše v 11 večer, no. :)
To je hned.
Faob
Já jsem takhle v noci napsal "roslousknout", mám to podtržené, koukám, vejrám, nakonec si říkám, že podtrhávač hlupák, až mě ráno upozornila Aries. :-)
Ano, chyba Wordu, to taky
Liall
Ano, chyba Wordu, to taky znám. :D