Dav se shromáždil okolo dvojice na hlavní ulici. Jedním byl chlapec zdvihajíc nad hlavu vajíčko, druhým, ušmudlaný traper, zrcátko držel před sebou a přes rameno hlavní dozadu otočenou kulovnici.
Přihlížející zatajili dech. On chce vajíčko takhle rozstřelit?
PRÁSK!
Vajíčko v mladíkově ruce puklo.
Dav jásal a vzápětí trapera i chlapce objímal tlouštík v obleku.
"Skvělá podívaná, jídlo a pití pro tyhle dva na celý večer!" volal obtloustlý patron.
"Velmi rádi budeme Vašimi hosty, jestli se nemýlím, HI HI HI!" šklebil se Sam Hawkins
A přitom taková blbost, kdyby věděli, že ty vajíčka prostě jen rozmačkává, pche! pomyslel si v duchu.
To zas bylo jednou zkracování :)
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Tomu se říká finta fň! :D
Iantouch
Tomu se říká finta fň! :D
Právě tak :)
Rorico
Právě tak :)
Někdo by mu ho měl v dobré
Aveva
Někdo by mu ho měl v dobré vůli uvařit! ;o)
Zajímavá nápad :)
Rorico
Zajímavá nápad :)
Super :-D A souhlasím, s
Achája
Super :-D A souhlasím, s uvařeným by byla taky legrace :-D
To určitě byla. A díky :)
Rorico
To určitě byla. A díky :)
Ja myslím, že vajíčko sa nedá
wandrika
Ja myslím, že vajíčko sa nedá len tak rozmačkať jednou rukou, pokiaľ má neporušenú škrupinu (fakt, skús si to). Ovšem mohli by celkom jednoducho pred celým predstavením tú škrupinu málinko načať :)
Já tu vycházel pouze z jedné
Rorico
Já tu vycházel pouze z jedné scény ve filmu, kde jim to navíc kardinálně nevyjde, ale tak nějak předpokládám, že Sam ten trik zkoušel víckrát, ovšem to asi pan May neřešil :)
Super :D
Bublina
Super :D
Díky :)
Rorico
Díky :)
:D Jé, Sam! To je super, to
Lejdynka
:D Jé, Sam! To je super, to mě hlavně nikdy nenapadlo, že ty triky můžou být až takhle jednoduché :D
V jednoduchosti je krása a
Rorico
V jednoduchosti je krása a kouzlo ;)