V hlubokých mořích se něco chystá. Někdo něco ale tuší...
Všichni v hloubce tušíc, že dnes v dopoledních hodinách popluje loď kdesi na otevřeném moři.
To budou žně!
Inu shromáždilo se zasedání Sirén. Kdo to dneska zapěje svou libou píseň pro uši nešťastných námořníků?
Všichni souhlasně kývají hlavou při vyslovení jmen Skylla & Charybdis, jsou to staré mistryně ve zpěvu a vábení. No, popravdě, věkem sice jsou staré a někdy i obludné, ale zpěv předčí veškeré nedostatky.
A tak se mořské obludky vydávají na lov. Měla by to být loď plná řeckých krasavců.
Vynoří své hlavičky na hladinu a započnou svůj žalozpěv po mužích.
Ale ne! Uši voskové a těla přivázána!
Dnes z toho holky asi nic moc nebude. Odysseus měl tucha ...
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
to naštve ;)
Aries
to naštve ;)
Pravda!
LeVirgo
Přesně tak! To je jak v životě...s těmi mužskými.
Super nápad!
angie77
Super nápad!
Děkuji :-)
LeVirgo
Děkuji :-)
:-)
Profesor
Pobavilo. Nejsem si sice jistá, jestli zrovna Skylla s Charybdys byly sirény, ale jako drabble to je pěkné.
Mořské stvůry
LeVirgo
Ano, máš pravdu, původně jsou to mořské stvůry, ale tak jména se mi hodila. :-)
Smůla, holky.
Esclarte
Smůla, holky.