Ta špatná strana
Podfandom: JJJKKP
Přístupnost: Bez omezení
Shrnutí: Při ztroskotání strašně záleží na tom, KDE ztroskotáte...
Prohlášení: Tak ovšem všechno to patří Georgeovi, vlastně Disneymu, ale protože z toho nic nemám, kromě komentářů, tak vlastně mají smůlu. A ta sedmička klonů je moje, a kdo by mi ji chtěl brát, toho zašlápne Grievous.
Poznámka: http://jessa-madrin.livejournal.com/26754.html
- Číst dál
- 2 komentáře
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit