"Tak teraz mi zisti, čo proti mne plánuje Ezik," nariadil Uriáš.
Démon sa po ňom načiahol, ale kruh ho zastavil.
"Cez kruh neprejdeš."
"Nezaškodí vyskúšať. Idem to teda vypátrať."
Uriáš si sadol pred kruh a čakal, než sa démon vráti.
O nejakú dobu mu démon vravel všetky tajné Ezikove plány a zase sa po ňom skúsil načiahnuť. Uriáš sa len pousmial.
"Smeješ sa naposledy, čarodej. Kruh ti síce porušiť nemôžem. Ale pokúšať..."
Uriáš, zabratý do rozhovoru, si nevšimol učeníka, ktorý prerušil kruh.
"Ty!"
Démon sa rozosmial a spálil Uriáša na prach.
"Výborne, ďakujem ti," povedal učeníkovi a spálil ho tiež.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Dost dobrý!
Faob
Já se teda smál, ale nevím, zda to náhodou neměl být horor!
To si učedník moc nepomohl.
Tenny
To si učedník moc nepomohl. :D
Super!
A vyzvěděné plány mu byly
Tora
A vyzvěděné plány mu byly naprd :) Móc pěkně. Káč.
S démony to bývá občas ošidné
Killman
S démony to bývá občas ošidné. A s příliš ambiciózními učedníky někdy ještě ošidnější.
Ta zbrklá mládež, ach jo!
Rya
Ta zbrklá mládež, ach jo!
(ale taky mi to přijde děsivé i vtipné najednou... :-))
ale
gleti
ale no tak, nechte démony spát v jejich ohnivých postýlkách
Pěkné drabble.
Profesor
Pěkné drabble.
Tak to je hodně drsný.
Esclarte
Tak to je hodně drsný.
Ďakujem za milé komentáre.
galahad
Ďakujem za milé komentáre. Môžete sa smiať aj báť zároveň :)