Moje alterego má blok (ale fakt, pyramida by se z něho dala vysekat a ještě by zbylo na Sfingu a nějaké ty obe a lisky). A proto a tudíž jsou tu dvě možnosti. Za a. Budu psát já pod tímhle ménem a bude to Zaklínač a Zeměplocha a Matýsek, Jáchym a Bohdánek (a možná i plukovník O'Neill). Za bé. Čmajznu alteregu (teda já jsem vlastně alterego, ona je první ego - spousta prvních eg) účet a tudíž se letos dává SW pápá. Za cé... nevim, ale tenhle text už je stejně dlouhej jak Lovosice a co kdyby to mírně chorý server nezvlád a chcípnul opravdu?
Ale tedy k testovacímu tématu, že:
Zima vládla krajem hromadami sněhu a silným mrazem. Stein, Barbarič a Jaroš úlevně zasténali, když vešli do vytopeného hostince.
"Vítám vás, pánové! Co to bude?"
"Co máte?" zeptal se Barbarič.
"Silný vývar, postaví na nohy i mrtvého, pane. Pak kachničku, špikovanou, se zelím. Nebo po turecku s rýží a rozinkami. Sekaninku s bylinkami, k tomu chleba..."
"Všechno. Nejdřív tu polévku. A hned!" uťal výčet Stein.
Polévka před nimi přistála okamžitě. Blaženě srkali vařicí vývar.
"Konečně rozmrzám," zamručel Matěj.
Práskly dveře a v nich stanul biřic.
"Pánové! Našli ho!"
Matěj stačil nádherně špikované kachně sotva zamávat, než ho kapitán vyvlekl ven.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Ach jo, až je mi jich líto.
strigga
Ach jo, až je mi jich líto. Já bych si tu kachnu hned dala.
Stejně si myslím, že Barbarič
Borch
Stejně si myslím, že Barbarič, až najdou tělo, potupně vrhne. Jako ostatně v každé knize. Takže žádná škoda.
Pěkné
Keneu
Právě jsem snědla pizzu, ale stejně se mi úplně sbíhají sliny na ty dobroty. A určitě aspoň jedno ego pište. Nebo třeba id...
A hele...
kopapaka
...já taky :)
Domácí, na lístkovým těstě...
Ať taky někomu dělám chutě :D
Hlasuju pro Borcha všema
Rya
Hlasuju pro Borcha všema deseti. Zeměplocha! Zaklínač! Yes! Piš!
A tohle se mi taky moc líbilo :-)
Takže jeden hlas pro mě. Píšu
Borch
Takže jeden hlas pro mě. Píšu si.
Já nevím, nějak si ty ega
Aries
Já nevím, nějak si ty ega porovnej, ať se neperou, ale tímto sděluji, že po Zaklínači a Barbaričovi a spol v tvém podání by se mi velice stýskalo, tak to prosím vezmi na vědomí :-)
Dva hlasy...
Borch
Dva hlasy...
Nemohl by toho biřice dostat
Bilkis
Nemohl by toho biřice dostat do rukou Jaroš? Všichni by byli nadmíru spokojeni, dobrá práce zaručena, oběd zachráněn, Jaroš by se pobavil, když už by se nanejedl... :D
A proč? Biřic nic neudělal! A
Borch
A proč? Biřic nic neudělal! A kromě toho je to šikovný, perspektivní mladík. Ubližovat se nebude. Oni si pak ulovili zajíce a upekli si ho na česneku...
Chudák, ani se pořádně nenají
Eillen
Chudák, ani se pořádně nenají. Alespoň že tu polívku stihl ochutnat...
Jak už jsem psal výše, stejně
Borch
Jak už jsem psal výše, stejně by to zase vrátil...
Ať už to píše kterékoliv
Tora
Ať už to píše kterékoliv alter ego, prosím ponechat Zaklínače, Barbariče a spol, Zeměplochu a prostě vše :)
Tři hlasy...
Borch
Tři hlasy...
Já a moje alter-ego (druhým
Owlicious
Já a moje alter-ego (druhým identitám zdar!) jsme přesvědčeny, že když bude Borch psát, tak se první identity odblokují a nakonec budou i SW ;)
A tenhle fandom sice známe jenom osmózou, ale chyběl by nám.
můžu mít dva hlasy?? Můžu???
Zuzka
můžu mít dva hlasy?? Můžu??? Jeden pro tebe a jeden pro ni? :)
A pánové typicky, žeáno, ani se to slušně nenají. Tohle budu muset Steinovi ještě vysvětlit.
Dva hlasy mít můžeš, vo tom
Borch
Dva hlasy mít můžeš, vo tom žádná, ale pořád je to o dva hlasy pro mě.
Nicméně, dnes je čtrnáct... uvidíme, jak se porovnáme do třicátého...
A copak chceš tomu bigotnímu katolíkovi a pověrčivému sucharovi vysvětlovat? Od ženský si stejně poradit nedá.
A můžu mít víc hlasů?? :D
Zuzka
A můžu mít víc hlasů?? :D
No já bych mu toho vysvětlila, to by si za rámeček nedal. Patrně bych se potom šla poněkud ohřát na hranici. Ale to nevadí, šla bych spokojená, protože by mě setřel nějakou poznámkou a pak by mu to stejně v hlavě šrotovalo. Každopádně, dokud mi to někdo nenapíše, asi mám smolíka.
Kolik hlasů máš, tolikrát jsi
Borch
Kolik hlasů máš, tolikrát jsi další identita XD
Hezká představa...
Jaroš a Barbarič vešli do místnosti s úmyslem, říci kapitánovi, že koně jsou připraveni a může se vyrazit.
To, co spatřili, vyrazilo dech jim.
Stein stál u stěny a svíral těšínku v rukou jako poslední obranu před zkázou. Ta, reprezentovaná černovlasou dívčinou, stála před ním a velice hlasitě a vynalézavě zuřila.
Bohdan a Matěj pochytili cosi o nedostatečné stravě, toulkách po všech čertech a mladíkovi ve vývinu.
"Ale madam...," pokusil se cosi namítnout hrdina od Dotisu.
"Žádná madam!" zaječela ta dívka a pokračovala.
Stein se pokoušel být menší a ještě menší, ale co naplat, nefungovalo to.
Tirádu, na kterou by byla pyšná i Xantipa, přerušilo mírné zakašlání.
Na odpočívadle schodiště stála žena. Podle oděvu i pohybů šlechtična.
Dívčina zmlkla v půli věty.
"Nemůžeš takhle pana kapitána ničit," řekla nově příchozí.
"Můžu," odsekla dívka.
"Nemůžeš, nezapomeň, že má rodinu."
"A? Za to já nemůžu."
Barbarič se rozesmál. Dokonce i Jarošovi cukly koutky úst.
Pozornost obou žen se přesunula z ubohého kapitána, který pořád nevěděl, co má říct, na notáře a kaprála.
"Bavíte se, pánové? Chcete taky dostat vynadáno?"
"Brzdi. I když panu Matějovi by se dalo vyčítat mnohé, od jeho nezřízeného života až po liknavost ve víře, co chceš vyčítat panu Jarošovi? Tedy kromě té nešťastné záležitosti, která ho přiměla zmizet z domova. A jeho... ehm... preferencích v intimních stycích."
Jaroš zbledl více než normálně a Steinovi konečně došlo, co má dělat.
"Čarodějnice!" procedil skrz zuby.
"Ale vůbec ne," mávla rukou ta stojící na schodech, "jen vášnivá čtenářka."
"Tak," obrátila se opět na tu dívku, zatímco Stein zase nevěděl, co říct, "skončila jsi, nebo máš ještě něco na srdci?"
Dívka pokrčila rameny.
"Už by to nemělo ten účinek."
"Výborně, jdeme."
Obě vykráčely z místnosti středem a nechaly za sebou tři naprosto zkoprnělé hrdiny.
"Koblihu?" přitočil se ke kaprálovi hubený mládenec.
Jaroš zaúpěl.
:D :D :D :D :D :D :D
Zuzka
:D :D :D :D :D :D :D
omg omg omg omg omg!!!!!
Si zabila, s tou koblihou! Já se tady nemůžu vedle soudružky Marušky nahlas chechtat!
Děkuju, pěknou fúrii jsi mi vystřihla, to se mi líbí.
:D tohle je nádherná
Owlicious
:D tohle je nádherná představa!
A kobliha to totálně zabila. XD
"koblihu?"
Jadra - Wampera
hwaaaaa XD *domyslete si zákeřný chechot*
přidávám se k názoru že "hlavně piš" ... je jedno za které ego, ... oni se ta další postupně přidají ;)
Líbí.
Vinpike
A moc oceňuji, že styl naprosto charakteristický - stačilo přečíst prvních pár vět a už byl Tvůj loňský svět zpět!