Dropa kameny - desky, které beze stopy zmizely, nalezené a zkoumané neexistujícími lidmi z neexistujícího institutu. Důkaz o přistání mimozemšťanů, či vyvedený žert?
Quimbajská letadla - malé zlaté sošky z doby před 2000 lety. Jen stylizované podoby různých zvířat a hmyzu, či modely letadel?
Londýnský artefakt - kladivo uvězněné ve vápenci. Důkaz o existenci lidí před stovkami milionů let, či staré pár set let?
Bagdádské baterie - artefakty ze starověké Mezopotámie, které mohou fungovat jako baterie. Projekce experimentální archeologie na nalezené předměty, či starověký nástroj sloužící k pokovování věcí?
Budoucím generacím
DMD - tisíce krátkých textů. Zábava pro desítky až stovky lidí, či historická kronika?
Původní inspirace zde, podpořená notným googlením. Obzvláště vyvedená stránka je tady :-)
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Kronika :o)
Aveva
Já bych hádala rituál k
Julie
Já bych hádala rituál k přivolání jara. Nebo na oslavu jara.
Fuj... Spíše na zahnání jara
Gary Stu
Fuj... Spíše na zahnání jara - seďme doma, pišme a ono třeba odejde ;-)
To je super stránka, tam se
Kleio
To je super stránka, tam se budu chodit bavit častějc. :)
Super je i drabble, ale ještě aby ne, když je od Garyho Stu.
A super bude i DMD za tisíc let, kdy tohle bude určitě změť náboženských textů, uctívající jedno z božstev zvoucích Fandom.
Ono je to celé strašně
Gary Stu
Ono je to celé strašně zábavné - a kolik takových teorií je ;-)
A víš, jak zvláštní je pocit
Lunkvil
A víš, jak zvláštní je pocit slyšet, když slovo "fandom" vysloví Russell T. Davies? Hrozně! ;-)
Hele, to je fakt zajímavá stránka. Spousta inspirace na drabblata o tom, co kde Doctor zas zapomněl;-)
No jistě, člověk vidí kolik z
Gary Stu
No jistě, člověk vidí kolik z doktorových cest zůstává nezdokumentováno ;-)
Moc dobrej nápad!
zana
Moc dobrej nápad!
Jaké my to děláme pěkné
Rya
Jaké my to děláme pěkné otisky! Budoucí generace se z toho zblázní :-)
Skvělé to je! :)
Dangerous
Skvělé to je! :)