Ledňáček s Červenkou nepatří mezi nejvýkonnější spáče. Ačkoliv kolují legendy o miminkách, které hnedle po narození bez zvláštní pozornosti usnou na celou noc, věřím jim asi stejně, jako že v roce zvládnou daňové přiznání.
Na druhou stranu takoví lehčí spáči napomáhají údržbě domácnosti. V našem bytě není vrzajících dveří, skřípajících parket, nedotažených šroubů, žádná nepromazaná ložiska či kvičivé kliky. Ticho jako v hrobě, aby jediné vrz nevyplašilo naše ptáčata.
Existuje však problém, který silikonový olej nevyřeší. Když se coby gerontorodič plížím od spících kousků, abych si užil hodinu s nějakými hmotnými statky a duševní krmi, křupou mi moje stará kolena.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Komentáře Drabble 2026 (10)
Hmotné statky a duševní krmě
Kleio
Hmotné statky a duševní krmě jsou jakože večeře u seriálu? :D
Představ si, že naše miminka…
Aries
Představ si, že naše miminka opravdu všechna spala úplně v pohodě. Moje křupající klouby tudíž ničemu nevadí
:D Brum
medvedpolarni
:D Brum
Sorry. Spali oba od tří…
N.Ella
Sorry. Spali oba od tří měsíců celou noc. Přepití do deliria. Až všichni vyrostou, budou ticho střežit oni. Bys nevěděl, v kolik chodí domů:)
Dala jsem tenhle komentář…
Kleio
Dala jsem tenhle komentář přečíst našemu mladšímu, co se v 10 měsících pořád budí co dvě hodiny, aby se inspiroval. Vysmál se mi!
Zkušenost je zjevně…
N.Ella
Zkušenost je zjevně nepřenosná. U mých to byl pud sebezáchovy. Já bych nepřežila. Co pak se sirotky:)
Smůla, no. Taky by to chtělo…
Esclarte
Smůla, no. Taky by to chtělo promazat.
Kolikrát jsem vzbudila Marka…
Zuzka
Kolikrát jsem vzbudila Marka křupnutím v kotníku!
Jsem rád, že v tom nejsem…
Nathanel
Jsem rád, že v tom nejsem sám. :-)
Díky vám všem.
Nathanel
Díky vám všem.