"Kač kač," ozývalo sa zhora.
Alfonz sa oprel o kosu, utrel si pot a pozrel na vežu kostola.
"No nazdar," uľavil si.
Starosta zavolal preventívne 155. Pre istotu informoval aj 150.
Na námestíčku sa zišiel zvedavý dav. Požiarnici chystali plachtu. Medzitým si na veži Gábor Letec pripevnil svoj prístroj a odhodlával sa. Naposledy to nedopadlo najlepšie.
Kačky prelietavali tesne pri veži. A Gábor z nej skočil. Desiatky ľudí zadržali dych...
"Letí!"
"On letí!" ozývali sa nadšené výkriky. Alfonzovi vypadla cigareta z huby rovno do sena.
A Gábor Letec mával rukami čo mu sily stačili.
"Kač, Kač", pozdravil svojich lietajúcich súpútnikov.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Gábor letec je borec!
Aries
Gábor letec je borec!
super!
Keneu
Je štěstí, že tam jsou ti požárníci.
Hehe zo je super!
Dia
Hehe zo je super!
Vďaka!
galahad
Vďaka!
Já mu to tak přála! Letí, jo!
strigga
Já mu to tak přála! Letí, jo!
Frajer!
neviathiel
Frajer!
A přece letí! Mu to přeju. :)
Tenny
A přece letí! Mu to přeju. :)
Krása!
Rya
Krása!
(určitě to byl nějaký zen-kačista :-))
Super.
kopapaka
Super.
Teď ještě přistát...
Ono se sice říká, že nahoru se může a dolů musí, ale hlavně opatrně :)
No nazdar, jak dlouho vydržel
Esclarte
No nazdar, jak dlouho vydržel mávat?
Přípomněl mi jednoho, co taky
Tora
Přípomněl mi jednoho, co taky "lítal s kachnama"... tam to ale bez dechu sledoval celý stát, jakého mají prezidenta borce.
Když nebudou chytat, budou
mamut
Když nebudou chytat, budou hašiči aslepoň to seno hasit?
Vzlétnout k zítřkům :)
Aspoň, že ty kachny neučí
Owlicious
Aspoň, že ty kachny neučí migrovat :D Ale má můj obdiv. Kéž je jeho přistání měkké.
Veľmi ste ma potešili vašimi
galahad
Veľmi ste ma potešili vašimi komentíkmi, ďakujem :)