NESOUTĚŽNÍ
Předchozí: http://sosaci.net/node/25683
Začínám rozumět písmu Knihy. Čára je pohyb, pětimílová křížová cesta, magie smrti a života. Nekonečný uzel propojuje živly, začíná a končí ve nekonečnu. Závěr kouzla. Možná se mi rozum rozpadá na kusy.
Něčí ruka sevře moje zápěstí. Konce uzlu se spojují, opouštím mezičas a strážce města mi mizí z očí. Musím se opřít o hradby. Nevydržím ani sedět.
Vedle se kdosi opře o kameny. Plášť poznávám. Strážce bez města.
„Stáhla jsi ty mě. Takhle to být nemělo.“ Rozhlíží se, jako kdyby poprvé viděl svět. Následuje hysterický smích.
Stánkářka mi podává svařené víno. „To nechte. Vy dva jste zralí na panáka.“
Další: http://sosaci.net/node/26104
Pokud jste uhodli Tajemné město, napište na neviathiel@gmail.com :)
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
takže teď ona je doma a
Aries
takže teď ona je doma a strážce vzala s sebou?
strašně se mi líbí, jak je to napsané
Chtěl zabránit kouzlu,
neviathiel
Chtěl zabránit kouzlu, protože by mu zmizela z dosahu. Místo toho ho jaksi vzala s sebou.
aha. A knihu ztratili? to
Aries
aha. A knihu ztratili? to bude ještě napínavý
Kdepak, kniha zůstala se
neviathiel
Kdepak, kniha zůstala se strážcem města. Jen ona má teď na krku toho bez města
Kouzlo se občas nevyvede.
Killman
Kouzlo se občas nevyvede.
Ono se vlastně vyvedlo. :)
neviathiel
Ono se vlastně vyvedlo. :)
Zajímavé! Jsem na strážce bez
Bilkis
Zajímavé! Jsem na strážce bez města zvědavá.
S ním ještě bude veselo
neviathiel
S ním ještě bude veselo