Fandom: originál
A/N: inspirováno hororovou adventurou Exmortis, 18+
Řítil jsem se po okraji silnice a přidával plyn. Přímo po cestě jsem jet nemohl. Každých pět metrů ji blokovalo poničené auto.
Snažil jsem se upírat pohled před sebe, ale moje oči stejně nesčetněkrát zachytily krvavou změť uvnitř stojících vozů.
S každým kilometrem mne svírala větší úzkost.
Rozum mi říkal, že je na spěch pozdě. Byli už i tady...
Nikdo nevěděl, odkud se ty vraždící bestie vzaly. Někteří věřili, že se otevřely brány pekel, jiní, že jsou následkem experimentů, které provozovali Američani.
Mně to bylo fuk. Jediné, na čem mi záleželo, byla rodina.
*
Synova hlava mě přivítala hned za dveřmi. Roztřásl jsem se hrůzou, ale nohy mě nesly dál. Těla mojí ženy a dcery ležela nahoře v tratolišti krve. Roztrhané k nepoznání.
Nemohl jsem dýchat. S očima zalitými slzami jsem vyklopýtal ven.
Obloha nade mnou se barvila do ruda.
Padl jsem na kolena a rozplakal se.
*
Před mužem klečícím v prachu cesty se chvěla zelená rostlinka. Drobná sedmikráska.
Na obzoru se objevily černočerné mraky. V dálce zazněl děsivý jekot a pořád se přibližoval. Ohromující rychlostí. Muž si pádící smrti nevšímal.
Vřískot a řev obludného zástupu byl stále hlasitější. Květinka zvadla a na všechno padla tma plná zuřivé touhy po krvi.
Ne, 2011-04-24 14:54 — Profesor
Pěkné. Moc. A taky děsivé.
Pěkné. Moc. A taky děsivé.
St, 2011-04-20 11:36 — Arn Dair
Teda, Witch. Dobre ty!
Teda, Witch. Dobre ty! :D
Doufam, ze mi o tematu prozradis vic. Ja tohle rada, tak trochu zvracene ;-)
Libilo se mi - americky experiment :D Mozna nejsi daleko od pravdy, kdo vi, co v tajnych laboratorich vytvareji...
Mam jedno slovo: Husty!!!
St, 2011-04-20 20:03 — Witch
:)
Arn! Teda děkuji! Jsem samozřejmě velmi potěšena, že se ti to líbilo! :D Měla jsem takové období, kdy jsem byla dost zažraná do různých hororových a záhadných adventur, které se dají hrát online na internetu. Exmortis byla jedna z nich. Momentálně to má tři části, ale tu třetí jsem nedohrála. Jsou to jen takové jednoduché věci, ale každopádně na mě tahle hra dost zapůsobila atmosférou a pak z toho vzniklo tohle... Já právě Amíky moc v lásce nemám a nějaké ty tajné experimenty na ně sedí jako prdel na kbelík... Ještě jednou moc děkuji. :)
Út, 2011-04-19 23:47 — Keneu
*třese se*
br, jak já teď usnu?
tohle je úžasně popsané, děsivé...
St, 2011-04-20 07:20 — Witch
Tak doufám...
Tak doufám, že se ti to podařilo. :) Děkuji!
Út, 2011-04-19 23:44 — Lejdynka
Au, úúúú :/ Fuj. Už se pomalu
Au, úúúú :/
Fuj. Už se pomalu začínám bát zvuků za okny.
(a ozvalo se tu fakt ošklivé mlasknutí. doufám, že sedmikrásky nemají zablácené kořínky)
St, 2011-04-20 07:19 — Witch
Já bych řekla...
Já bych řekla, že po dešti by je mít zablácené mohly... :D Ani se ti nedivím, po přečtení některých drabblů mi taky bylo všelijak... :D
Út, 2011-04-19 19:05 — Aries
to je super. děsnej nervák
to je super. děsnej nervák
St, 2011-04-20 07:18 — Witch
:)
Děkuji moc!
Út, 2011-04-19 18:42 — Tall
Docela děsivé (takovím tím
Docela děsivé (takovím tím způsobem amerických béčkových hororů, což není nic špatného) a sedmikráska je zde použita jako moc hezký symbol.
St, 2011-04-20 07:18 — Witch
Hlavně že
Hlavně že jsem něco napsala a je to děsivé. :D Díky!
Út, 2011-04-19 17:47 — angie77
Brrrr
Já nemám slov, tohle je pořádná depka. Ovšem moc dobře popsaná, to samozřejmě :-)
Út, 2011-04-19 18:16 — Witch
:)
Děkuji, angie, to jsem ráda, že se to povedlo. :)
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit