První hackerský útok Záhrobního komanda pravdy veden na filantropa, budovatele státu, milujícího manžela a otce tří dětí J. S., z něhož vyklubán kmotr (nikoli novokřtěnce, ale svých konexí a zájmů), tunelář a neplodný kurevník. S. se rozvedl a rozmnožil majetek, neb na zpracovateli pojištěného e-Náhrobku, CGI AppliedAnimation, vysoudil doživotní rentu za způsobenou újmu. Verze ZAKOMPRA se nicméně přes soudní zákazy dala nadále veřejně dohledat.
Ústavní soud dal za pravdu stěžovateli, že má právo být zapomenut (disentní stanoviska řešila otázku, zda nechtěl být naopak vzpomínán), ale na exekutivě nechala, aby toto vymohla.
Nastal čas na založení ZAKOMPRAPRA, Záhrobního komanda pravdy pravdoucí.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
koukám, že už jde do tuhýho
Aries
koukám, že už jde do tuhýho
Děkuji, přituhuje, taky jsme
Faob
Děkuji, přituhuje, taky jsme v půlce dubna!
To nabírá obrátky :DDD
P.M.d.A.
To nabírá obrátky :DDD
Díky!
Faob
Díky!
A brzo bude ZAKOMPRAPRANEJ,
Tora
A brzo bude ZAKOMPRAPRANEJ, právo největší! a pak NEJNEJ a tak dále, až do úplněho zblbnutí!
Vidíš to velmi přesně! Díky!
Faob
Vidíš to velmi přesně! Díky!
To už aby
tif.eret
si na tu pravdu pravdoucí udělali monopol :-)
:-))) Díky!
Faob
:-))) Díky!
Chtěl být vzpomínán, ale
Esclarte
Chtěl být vzpomínán, ale tamto aby bylo zapomenuto! Kdepak je tam asi zakomprán pes?
Díky!!
Faob
Díky!!
Tak se nám to pěkně rýsuje :-
Peggy
Tak se nám to pěkně rýsuje :-)
Doufám, že snad brzo spatříme světýlko na konci tunelu...
Spíš se bude stmívat! Díky!
Faob
Spíš se bude stmívat! Díky!
Tohle drabble je naprosto
Aplír
Tohle drabble je naprosto skvělý!
To zahřeje, díky!
Faob
To zahřeje, díky!
Au.
Profesor
Tak takhle se na ně musí.
Díky!
Faob
Díky!
No to ještě bude eskalovat.
Killman
No to ještě bude eskalovat.
Vidíš to přesně, dík!
Faob
Vidíš to přesně, dík!
Já mám asi otázku mimo: čí
Peggy Tail
Já mám asi otázku mimo: čí jsou teda ty děti? :D