Pro Lejdynku... Bez těch písniček, na který mě nepřímo navedla, by tahle stoslůvka asi nevznikla a tahle mi zněla v uších, když vznikala :)
Seděli v rušném lokálu U Zlaté kotvy. Zapíjeli šťastný návrat do přístavu. Kdesi hrály housličky doprovázené harmonikou. Několik námořníků z Altairu halasně zpívalo lodnické odrhovačky. Kouř z dýmek se mísil s ostrou vůní kořalky. Pak se ozvala vážnější melodie. Bubínek vyťukával do rytmu. Frances se ve tváři objevil posmutnělý výraz. Obrátila se na Sullivana.
„Mohla bych vás požádat o laskavost?“
Mladík přikývl. Podala mu váček s penězi. Byl to její podíl za potopenou Nemesis.
„Víte, kde je hostinec U Zubatý? Ptejte se tam po Kathleen Ryanové. Dejte jí to...“
Odpuštění si tím nekoupí, ale Robovy děti budou mít co jíst.
Odkazuje na loňskou Poslední cestu, Trest a Podmínku...
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
rundu pro všecky! :)
Arengil
rundu pro všecky! :)
To nerikej dvakrat a zakotvi
Terda
To nerikej dvakrat a zakotvi ti pod okny cela flotila :-D
Jé, děkuju! :* Je to krásně
Lejdynka
Jé, děkuju! :* Je to krásně zpěvné, a líbí se mi konec, a je to pochopitelné.
Jé tak to jsem ráda, že se
Terda
Jé tak to jsem ráda, že se líbí :) Děkuju moc :)