Fandom: Ze života
Poprvé propadla kouzlu sypaného čaje v patnácti letech. Ale byl těžko k sehnání a tak si zase musela zvykat na sáčkový. A jak u toho trpěla.
V den sedmnáctých narozenin ji čekalo milé překvapení. Dostala sadu sypaných čajů. S radostí opustila sáčkové. Ale přesto něco chybělo k dokonalosti.
O měsíc později seděla u stromku a rozbalovala poslední dárek. Zarazila se a nechápavě zírala na rudou čajovou sadu.
„Tak co? Dáme si čaj?“ zeptal se jí bratr a málem spadl na záda, když ho znenadání objala.
„Beru to tak, že souhlasíš,“ vyskočil s úsměvem na nohy a šel dát vařit vodu.
AN: Někdy bráchové poznají, co by mladší sestřičce udělalo největší radost.
Čt, 2011-04-28 17:34 — Profesor
Moc pěkné.
Moc pěkné.
Čt, 2011-04-28 17:34 — Profesor
Moc pěkné.
Moc pěkné.
St, 2011-04-27 13:01 — angie77
Jéeee!
To je moc pěkný, líbí!
St, 2011-04-27 20:41 — Eillen
Děkuji :)
Děkuji :)
St, 2011-04-27 10:34 — ilwin
Chíí
To je jak já ^^. Věkově sice později a tu konvičku jsem musela zmínit že bych ji chtěla, ale brácha vybral opravdu moc pěknou. A taky to bylo na vánoce (letos) ^^
Pěkné drabble. :)
St, 2011-04-27 20:41 — Eillen
My byli tehdy v čajovně -
My byli tehdy v čajovně - měla jsem si vybrat čaj za odměnu. A tam byla sada, nádherná... Já si ji zasněně prohlížela. A když jsem se tam vrátila po třech týdnech si ji koupit, tak už tam nebyla... Byla jsem fakt zklamaná. Kdybych tušila, jak to dopadne, už tehdy bych skákala radostí :)
Út, 2011-04-26 22:29 — Blanca
Takového velkého bráchu jsem
Takového velkého bráchu jsem vždycky chtěla *fňuk*
St, 2011-04-27 20:40 — Eillen
Ne vždycky byl takhle hodný.
Ne vždycky byl takhle hodný. Převažuje období, kdy byl na zabití, neskonale tupý a bezohledný. A stejně ho miluju :)
Út, 2011-04-26 21:24 — Regila
.
.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit