Kytky, kytky, koťata, dva divný chlápci, kytky, labutě, kytky, psi, proč psi, kytky, a zase labutě, a kytky, mumlal Pažout, a Horáček se zeptal, co to máš, dnešní poštu, odpověděl Pažout, koukej na to, jsme snad psi, nebo kytky, podívej tyhle, jak se kolem sebe ovíjejí, nechutný, nebo si někdo myslí, že jsme labutě, a Horáček řekl, chápej, nevěstu přestrojenou za šlehačkový dort nám nikdo posílat nebude, ukaž to s labutěma, a Pažout povídal, tady, ale černá labuť jsem já! Klidně, odpověděl Horáček, hlavně už pojď, labuti, taxík čeká, narovnal Pažoutovi motýlka, a Pažout řekl, díky, ty můj šlehačkovej dortíku.
A tady máte ty labutě
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
ty ses nějak prohodila se se
Aries
ty ses nějak prohodila se se-idem...
Nějak to tak vyšlo, no :-)
Rya
Nějak to tak vyšlo, no :-)
Teda, ti hoši bodujou! Skvělý
Doktor
Teda, ti hoši bodujou! Skvělý! Já eště nemám ani dnešní téma, ale už na to jdu... To se budeš zejtra celej den válet, co?
Tsss. Dneska mám na práci
Rya
Tsss. Dneska mám na práci ještě jedno za druháka. A zítra práci od nevidím do nevidím. Prej válet! :-)))
a díky za koment.
No jo, papírenská produkce je
Bilkis
No jo, papírenská produkce je trochu omezená, co? :D Ale kluci si umí poradit. :)
Nšco se i najde, ale je to
Rya
Něco se i najde, ale je to divný. Nevím jak v papírnictví, inspirovala jsem se na netu :-)
Díky!
Kvíííííík! <3
Carmen
Kvíííííík! <3
:-) to je krásný zvuk.
Rya
:-) to je krásný zvuk.
Tak to je naprosto dokonale.
Rebelka
Tak to je naprosto dokonale.
Spíš zoufalé... Ale díky:)
Rya
Spíš zoufalé... Ale díky:)
Spíš zoufalé... Ale díky:)
Rya
Spíš zoufalé... Ale díky:)
Awwww!
Danae
Miluji tahleta citoslovce :-)
Rya
Miluji tahleta citoslovce :-)
jééé, tak to je krásné :))
Dia
jééé, tak to je krásné :))
Děkuji! :-)
Rya
Děkuji! :-)
To je tak hezký :) (i když
Scully
To je tak hezký :) (i když nabídka přání už tolik ne)
ale ty labutě! :-) díky.
Rya
ale ty labutě! :-) díky.
Jů!
Kleio
Jů!
:-)
Rya
:-)
Cítím s nima. :)
Arengil
Cítím s nima. :)
To jsi hodná :-)
Rya
To jsi hodná :-)
Božské!
Dangerous
Božské!
Díky! :-)
Rya
Díky! :-)
Já bych chlapcům poslala dvě
Aveva
Oni se rozdělí a děkují :-)
Rya
Oni se rozdělí a děkují :-)
Oni jsou prostě skvělí v
Terda
Oni jsou prostě skvělí v každé situaci.
taky myslím :-) Dík.
Rya
taky myslím :-) Dík.
Ty můj šlehačkový dortíku. :D
Owes
Ty můj šlehačkový dortíku. :D :D :D Já se snad uchechtám.
Smích je kořením života :-
Rya
Smích je kořením života :-)Šlehačka teprve!
Díky!
psi, proč psi...
Peggy Tail
psi, proč psi...
No právě, proč?
Rya
No právě, proč?
To je boží! A správně, samej
strigga
To je boží! A správně, samej kýč, to chce něco pořádnýho! :D
Samozřejmě :-)
Rya
Samozřejmě :-)
Díky za koment.
Super:-)
Eurydiké
Horáček a Pažout nezklamou:-D
:-) Díky-
Rya
:-) Díky-
Já tyhle přehlídla! Ale cítím
Julie
Já tyhle přehlídla! Ale cítím s nimi.
To jsou rádi :-)
Rya
To jsou rádi :-)
Íííík! Proč je to tak
Karin Schecter
Íííík! Proč je to tak roztomilý?! (to je pochvala :D )
Já ti nevím. Nepíšu
Rya
Já ti nevím. Nepíšu fanfiction, nepíšu slash, ale tihle se prostě nějak přihodili... :-)
Za pochvalu děkuju :-)
To je skvělý! A labutě! :D
Azereth
To je skvělý! A labutě! :D
:-) Díky! (ty čteš po
Rya
:-) Díky! (ty čteš po autorech? ;))
... jo :D Tak nějak mi to
Azereth
... jo :D Tak nějak mi to letos všechno proklouzává mezi klávesnicí na mobilu a já se to snažím dohnat všelijakými způsoby... :D
:D :D
Erys
Ale přiznávám, že bych nevěděla, co jim poslat :)