Colleen už toho začínala mít plné zuby. V hostinci se sice neustále vyvařovalo, ale že by Bídáka napadlo alespoň jednou nechat upéct něco sladkého pro holky, to ne. Naposledy se o tom bavila s Horou a ten se zřejmě o tom zmínil Bídákovi. Jinak by teď před ní nestál.
"Co má tohle být?" zeptala se s pohledem upřeným na hroudu těsta se sušenými hrozny a hroudu jílu smíchaného s nalámanou slámou.
"Z tohohle," ukázal Bídák na jíl, "si můžeš udělat pec. Až jí budeš mít hotovu, můžeš si upéct na co jen budeš mít chuť."
Colleen litovala, že nedržela hubu.
Mazance u nás nevedeme, tak snad projde že jsem nacpal do těsta na chleba rozinky. Netřeba dodávat, že jíl se slámou se nazývá mazanice. Přeci jen je tím vyšperkovaná celá hospoda, jak jste si určitě už všimli.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
:) dobrý!
Tora
:) dobrý!
Dík
Bídák
Dík
..
gleti
jen tak na ně, baba jedna otravná, když se chlastá, není chuť na sladké. kdyby radši přinesla utopence.
To je slovo do pranice!
Bídák
To je slovo do pranice!
Když není, tak není, co se dá
Esclarte
Když není, tak není, co se dá dělat.
To jsem zvědavej, co s tím
Killman
To jsem zvědavej, co s tím bude dělat.
Jak jí znám, tak to zahodí a
Bídák
Jak jí znám, tak to zahodí a pro příště bude zticha.