„Konečně!“ Harry si spokojeně mnul ruce.
„Zbláznil ses? Tobě se to fakt líbí?!?“ Hermiona ho, mírně řečeno, nechápala.
„Proč ne? Potřebujeme trochu té… prolongace.“ Ron se, jako téměř vždy, postavil za Harryho.
„Propagace… Tomuhle říkáš propagace? Mně to spíš přijde jako likvidace a destrukce.“
„Používáním cizích slov vaše přátele neohromíte, Grangerová. Spíš zmatete. Ale jinak s vámi musím, ač nerad, souhlasit. Ještě bych přidal diskriminace, perzekuce a agrese.“ Severus cítil nutnost se zapojit do hovoru.
„Ale houby… Bude to zábava. Vzpomínáte si, jak vloni…“ Sirius se ďábelsky zachechtal.
Akce s krycím názvem DMD začala. Někteří se těšili… Vlastně, proč ne?
AN: Nějak jsem nemohla odolat... Před pár dny jsem v rámci tréninku napsala jedno takové přípravné drabblátko a teď mě okamžitě při spatření tématu napadla jeho určitá obměna. Aneb jak by asi různé postavy reagovaly na prudké zvýšení výskytu povídek, v nichž vystupují :-)
Ne, 2011-04-03 22:32 — Dangerous
Krásně IC!
Krásně IC!
Pro psaní komentářů se přihlašte
Po, 2011-04-04 11:33 — angie77
Díky!
Fakt? No, snad jo :-)
Pro psaní komentářů se přihlašte
Po, 2011-04-04 14:09 — Dangerous
Úplně je slyším. :)
Úplně je slyším. :)
Pro psaní komentářů se přihlašte
Ne, 2011-04-03 18:16 — Anne
No jo, mají se na co těšit!
No jo, mají se na co těšit! :D
Pro psaní komentářů se přihlašte
Po, 2011-04-04 11:33 — angie77
Hehe...
taky si myslím :-)
Pro psaní komentářů se přihlašte
Pá, 2011-04-01 21:44 — Profesor
Prolongace? Jo, to by se
Prolongace? Jo, to by se Ronovi možná líbilo...;=)
Pobavilas mne.
Pro psaní komentářů se přihlašte
So, 2011-04-02 18:52 — angie77
Díky
Možná jo... já se v Ronovi zas tak nevyznám :-)
Pro psaní komentářů se přihlašte
Čt, 2011-03-31 23:54 — ioannina
:-)))) Jojo,
:-))))
Jojo, prolongace...
Chudák malej Severusek, jak ten se těší... :-P
Pro psaní komentářů se přihlašte
Pá, 2011-04-01 09:15 — angie77
Ron a cizí slova...
Severus, chudák, moc dobře tuší, že on bude jednou z nejoblíbenějších postav... A rád by to privilegium přenechal někomu jinému :-)
Pro psaní komentářů se přihlašte
Čt, 2011-03-31 23:52 — Lejdynka
Ten Severus je dokonale IC! A
Ten Severus je dokonale IC!
A ano, jsem si koro jistá, že vím, na co Sirius myslí :D
*thumbs up*
Pro psaní komentářů se přihlašte
Pá, 2011-04-01 09:13 — angie77
Díky!
Že by se mi podařilo Severuse trefit? Na co Sirius myslí... no, to bych asi radši nerozebírala :-)
Pro psaní komentářů se přihlašte
Čt, 2011-03-31 22:41 — Danae
Hehehe, první drabble a
Hehehe, první drabble a takhle trefné!
Pro psaní komentářů se přihlašte
Čt, 2011-03-31 22:46 — angie77
Pospíšila jsem si
Říkala jsem si, že by bylo fajn sem tohle umístit úplně jako první, je to takové symbolické... A naštěstí se podařilo :-)
Pro psaní komentářů se přihlašte
Čt, 2011-03-31 22:41 — Lunkvil
Hihi, no chudáci malí;-)
Hihi, no chudáci malí;-)
Pro psaní komentářů se přihlašte
Čt, 2011-03-31 22:47 — angie77
Jojo
Jen ať si zvykají :-)
Pro psaní komentářů se přihlašte
Čt, 2011-03-31 18:31 — sigam
Líbí :).
*chechtá se jako Sirius* Já jsem se těšila. Ale na místě postav bych být nechtěla :).
Pro psaní komentářů se přihlašte
Čt, 2011-03-31 21:27 — angie77
Díky
Přesně tak, taky jsem se těšila, ale postavám to nezávidím :-)
Pro psaní komentářů se přihlašte
Čt, 2011-03-31 19:25 — Witch
Strašně trefné!
Moc se ti to povedlo, angie a gratuluju k úplně prvnímu drabble! :)
Pro psaní komentářů se přihlašte
Čt, 2011-03-31 21:28 — angie77
Děkuji za gratulaci:-)
Tentokrát byla múza při ruce...
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit