Domů
Společnost pro osvětu spisovatelů

Hlavní navigace

  • O nás
  • Diskuse
  • Autoři
  • Fandomy
  • Filtrování
  • Podpořte nás
  • Přihlásit se (opens in new tab)
Skočit na příspěvky ↓

Drobečková navigace

  • Domů
  • Je na co se těšit

Informace

Pokud si chcete zřídit uživatelský účet, napište nám prosím na sos.hp.ff (zavináč) gmail.com. V mailu prosím uveďte zejména to, pod jakou přezdívkou u nás chcete vystupovat!

Uživatelské menu

  • Oblíbené povídky z Padesátky
  • Přihlásit se

Nový obsah

  • Chytrému napověz – Terda
Více novinek

DMD

  • FAQ
  • Pravidla
  • Návod na přidání drabble (opens in new tab)
  • 2026
    • Témata
    • Body za drabble (opens in new tab)
  • 2025
    • Témata
    • Body za drabble (opens in new tab)
    • E-kniha
  • 2024
    • Témata
    • Body za drabble (opens in new tab)
    • E-kniha
  • Starší ročníky
    • 2023
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
      • E-kniha
    • 2022
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
    • 2021
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
    • 2020
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
    • 2019
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
      • E-kniha
    • 2018
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
      • E-kniha (opens in new tab)
    • 2017
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
      • E-kniha
    • 2016
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
      • E-kniha
    • 2015
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
      • E-kniha
    • 2014
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
      • E-kniha
    • 2013
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
    • 2012
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
    • 2010

Bingo

  • 2026 Tropické bingo
    • Pravidla
    • Povídky
    • Vylosované tropy
  • 2024 Klišé bingo
    • Pravidla (opens in new tab)
    • Povídky
    • Účastníci Binga (opens in new tab)
    • Vylosovaná klišé
  • 2014 Klišé bingo
    • Pravidla
    • Povídky
    • Účastníci Binga (opens in new tab)
    • Bingo! (opens in new tab)
    • Doporučení

Letní dobročinnost

  • Pravidla
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • Starší ročníky
    • 2022
    • 2021
    • 2020
    • 2019
    • 2018
    • 2017
    • 2016
    • 2015
    • 2014
    • 2013
    • 2012
    • 2011
    • 2010
    • 2009
    • 2008

Poezim

  • Pravidla (opens in new tab)
  • 2025
    • Témata
    • Básně

Vánoční nadílka

  • Pravidla
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • Starší ročníky
    • 2021
    • 2020
    • 2019
    • 2018
    • 2017
      • Dopisy Ježíškovi
    • 2016
      • Dopisy Ježíškovi
    • 2015
      • Dopisy Ježíškovi
    • 2014
      • Dopisy Ježíškovi
    • 2013
      • Dopisy Ježíškovi
    • 2012
    • 2011
    • 2010
    • 2009
    • 2008

Padesátka

  • Pravidla
  • 2025
  • 2023
    • Bodovací tabulka 2023 (opens in new tab)
  • 2021
    • Bodovací tabulka 2021 (opens in new tab)
  • 2019
    • Bodovací tabulka 2019 (opens in new tab)
    • Upoutávky

Ostatní

  • Články
  • Překladatelova rukavice (archiv) (opens in new tab)

Drupal-web.cz - tvorba a migrace webů v Drupalu. Katecheze. Kniha jízd. Sborová kancelář. Místa reformace.

Je na co se těšit

Profile picture for user angie77
Od angie77 | Čt, 31. 03. 2011 - 17:45
DMD č. 1. pro 1. 4. 2011. Téma: Proč bychom se netěšili!

„Konečně!“ Harry si spokojeně mnul ruce.
„Zbláznil ses? Tobě se to fakt líbí?!?“ Hermiona ho, mírně řečeno, nechápala.
„Proč ne? Potřebujeme trochu té… prolongace.“ Ron se, jako téměř vždy, postavil za Harryho.
„Propagace… Tomuhle říkáš propagace? Mně to spíš přijde jako likvidace a destrukce.“
„Používáním cizích slov vaše přátele neohromíte, Grangerová. Spíš zmatete. Ale jinak s vámi musím, ač nerad, souhlasit. Ještě bych přidal diskriminace, perzekuce a agrese.“ Severus cítil nutnost se zapojit do hovoru.
„Ale houby… Bude to zábava. Vzpomínáte si, jak vloni…“ Sirius se ďábelsky zachechtal.
Akce s krycím názvem DMD začala. Někteří se těšili… Vlastně, proč ne?
AN: Nějak jsem nemohla odolat... Před pár dny jsem v rámci tréninku napsala jedno takové přípravné drabblátko a teď mě okamžitě při spatření tématu napadla jeho určitá obměna. Aneb jak by asi různé postavy reagovaly na prudké zvýšení výskytu povídek, v nichž vystupují :-)

Harry Potter
2011

Ne, 2011-04-03 22:32 — Dangerous

Krásně IC!
Krásně IC!

Pro psaní komentářů se přihlašte
Po, 2011-04-04 11:33 — angie77

Díky!
Fakt? No, snad jo :-)

Pro psaní komentářů se přihlašte
Po, 2011-04-04 14:09 — Dangerous

Úplně je slyším. :)
Úplně je slyším. :)

Pro psaní komentářů se přihlašte
Ne, 2011-04-03 18:16 — Anne

No jo, mají se na co těšit!
No jo, mají se na co těšit! :D

Pro psaní komentářů se přihlašte
Po, 2011-04-04 11:33 — angie77

Hehe...
taky si myslím :-)

Pro psaní komentářů se přihlašte
Pá, 2011-04-01 21:44 — Profesor

Prolongace? Jo, to by se
Prolongace? Jo, to by se Ronovi možná líbilo...;=)
Pobavilas mne.

Pro psaní komentářů se přihlašte
So, 2011-04-02 18:52 — angie77

Díky
Možná jo... já se v Ronovi zas tak nevyznám :-)

Pro psaní komentářů se přihlašte
Čt, 2011-03-31 23:54 — ioannina

:-)))) Jojo,
:-))))
Jojo, prolongace...
Chudák malej Severusek, jak ten se těší... :-P

Pro psaní komentářů se přihlašte
Pá, 2011-04-01 09:15 — angie77

Ron a cizí slova...
Severus, chudák, moc dobře tuší, že on bude jednou z nejoblíbenějších postav... A rád by to privilegium přenechal někomu jinému :-)

Pro psaní komentářů se přihlašte
Čt, 2011-03-31 23:52 — Lejdynka

Ten Severus je dokonale IC! A
Ten Severus je dokonale IC!
A ano, jsem si koro jistá, že vím, na co Sirius myslí :D
*thumbs up*

Pro psaní komentářů se přihlašte
Pá, 2011-04-01 09:13 — angie77

Díky!
Že by se mi podařilo Severuse trefit? Na co Sirius myslí... no, to bych asi radši nerozebírala :-)

Pro psaní komentářů se přihlašte
Čt, 2011-03-31 22:41 — Danae

Hehehe, první drabble a
Hehehe, první drabble a takhle trefné!

Pro psaní komentářů se přihlašte
Čt, 2011-03-31 22:46 — angie77

Pospíšila jsem si
Říkala jsem si, že by bylo fajn sem tohle umístit úplně jako první, je to takové symbolické... A naštěstí se podařilo :-)

Pro psaní komentářů se přihlašte
Čt, 2011-03-31 22:41 — Lunkvil

Hihi, no chudáci malí;-)
Hihi, no chudáci malí;-)

Pro psaní komentářů se přihlašte
Čt, 2011-03-31 22:47 — angie77

Jojo
Jen ať si zvykají :-)

Pro psaní komentářů se přihlašte
Čt, 2011-03-31 18:31 — sigam

Líbí :).
*chechtá se jako Sirius* Já jsem se těšila. Ale na místě postav bych být nechtěla :).

Pro psaní komentářů se přihlašte
Čt, 2011-03-31 21:27 — angie77

Díky
Přesně tak, taky jsem se těšila, ale postavám to nezávidím :-)

Pro psaní komentářů se přihlašte
Čt, 2011-03-31 19:25 — Witch

Strašně trefné!
Moc se ti to povedlo, angie a gratuluju k úplně prvnímu drabble! :)

Pro psaní komentářů se přihlašte
Čt, 2011-03-31 21:28 — angie77

Děkuji za gratulaci:-)
Tentokrát byla múza při ruce...

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit